Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir

Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir

Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir, En çok Muharrem ayında, cenaze yemeklerinde, Mevlit yemeklerinde ve bazende  farklı zamanlarda talep gören Aşure Ankara‘da nerede bulunur, Aşure Ankara‘da nereden sipariş edilir, Aşure Ankara‘da en uygun fiyata nereden satın alınır, Aşure Ankara‘da en hızlı nereden alınabilir.  Gibi sık sık sorulan soruların cevabını  bulabileceğiniz ve en lezzetli kaliteli ve uygun fiyata hızlı bir şekilde Aşure temin edebileceğiniz Doyum YemekYaklaşık 13 yıldır Ankara’da müşterilerinin Aşure taleplerini en uygun fiyata karşılamaktadır.

Aşure talepleriniz; Kapaklı plastik kutularda tek tek ambalajlanır, veya kazanlar ile dağıtım bölgesine ulaştırılır. Deneyimli personelimiz tarafından dağıtımı yapılır. Aşure Adresinize günlük ve taze olarak teslim edilir.  ihtiyaç duyacağınız  kaşıklar ücretsiz verilir.

Siparişlerimiz; 100 kişilik Aşure siparişi, 150 kişilik Aşure, 200 kişilik Aşure siparişi, 250 kişilik Aşure siparişi, 300 kişilik Aşure siparişi, 350 kişilik Aşure siparişi, veya sizin talep edeceğiniz miktarlar kadar  olmaktadır. En uygun Fiyat Garantisi ile taleplerinizi karşılamaktayız.

Aşure Siparişi

İletişim Tel :

05334276903

03122781535

Mail: info@doyumyemek.com