Ankara En Hesaplı Düğün Nişan Yemekleri

Nişan Yemeği Ankara

Ankara’nın tüm semtlerinde ve köylerinde yapılacak Kına, Nişan ve Düğün   Yemekleri için; kaliteli bir yemek hizmeti alabilmek için  Yüksek maliyetli yemek fiyatları ödenmesine rağmen bazen yemekler istenilen lezzette olmamakta ve  bu durum evlenecek aile bireylerini üzmektedir. Bu neden ile  uzun ve can sıkıcı araştırmalar yapılmakta  bu durum ise yorucu olmaktadır. bu nedenlerden dolayı Düğün Nişan yemekleri konusunda profesyonel olan firmaların tercih edilmesi önem kazanmaktadır.

Ankara’da 14 yıldır toplu yemek hizmeti veren ve tüm yemek organizasyonları özen ile yapan Doyum Yemek evlenecek çiftlere  kaliteli ve lezzetler sunmakta ve Ankara En Hesaplı Düğün Nişan Yemekleri yaparak İnsanları mutlu etmektedir.  Yaptığımız hizmetler ile ilgili olarak müşterilerimizin Google da yorumlarını inceleyebilirsiniz. Zengin Et menüleri, Tavuk menüleri, Döner menüleri, Pide ve lahmacun menüleri ile en hesaplı düğün ve nişan yemekleri sizleri beklemektedir.

YEMEKLERDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER

Yemeklerimiz sizin siparişiniz üzerine hazırlandığından, daha önceden depolama veya pişirilmiş dondurulmuş her hangi bir ürünümüz bulunmamaktadır. Etlerimiz siparişiniz üzerine alınmakta ve pişirilmektedir. kırmızı et olarak 14 yıldır birlikte çalıştığımız Batıkent Osman bey çarşısı Mutlu Kasabından alınmaktadır. Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak alınmakta ve işlenmektedir. Beyaz et olarak  günlük ERPİLİÇ markası kullanmaktayız.  Tüm Yemeklerimizde Yudum Yağ , Akfa Salça kullanmaktayız. Kullandığımız tüm ürünler markalı ürünlerdir.

YEMEKLERİN HAZIRLANMASI

Düğün ve Nişan için yemek siparişi verdiğinizde; Yemekler en kaliteli ve markalı ürünler kullanılarak belirttiğiniz gün içinde pişirilerek size gelmeden 1 saat önce ocaktan indirilir. ve size hemen ulaştırılmak üzere Tencereler ile ambalajlanır.

YEMEKLERİN DAĞITIMI

Tencereler ile adresinize getirilen yemekler tecrübeli personelimizin yardımı ile dağıtımı yapılır. Dağıtım için kullanılacak tüm malzemeler işletmemiz tarafından temin edilir. Yemek dağıtımında kullanılan  5 gözlü köpük Tabaklar tarafımızdan karşılanır.

  Doyum yemek olarak Ankara’da en hesaplı Düğün Yemeği, Nişan Yemeği gibi Özel günleriniz için yemek organizasyonlarınızı  özen ile hazırlamaktayız. Hazırladığımız bu menüler hem size fikir verecek hemde bütçenize Bir yemek seçmenize yardımcı olacaktır.

Ankara En Hesaplı Düğün Nişan Yemekleri için bazı menüler:

TAVUK MENÜ :

MERCİMEK ÇORBA +TAVUK-SOTE-PİRİNÇ-PİLAVI- TATLI-SALATA +AYRAN

EZOGELİN ÇORBA+TAVUK-DÖNER-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA

MERCİMEK ÇORBA+TAVUK-KAVURMA-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA

TAVUK MENÜ FİYATI : HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         9.00 TL

ET MENÜ :

MERCİMEK ÇORBA +ET KAVURMA PİRİNÇ PİLAVI TATLI AYRAN  SALATA EKMEK

EZO GELİN ÇORBA+ET SOTE BULGUR PİLAVI  TATLI  AYRAN SALATA EKMEK

MERCİMEK ÇORBA + ET DÖNER PİRİNÇ PİLAVI TATLI AYRAN  SALATA EKMEK

ET MENÜ FİYATI : HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         14.00 TL

Yemek Organizasyonları

İletişim Tel: 05334276903

Mail. info@doyumyemek.com

Son Yorumlar
    Kategoriler