Cenaze Evi Yemek Siparişi

Cenaze Evi Yemek Siparişi

Cenaze Evi Yemek Siparişi, Ankara da Cenaze Evi Yemek Siparişi vermek için İnsanın en acılı olduğu bir zamanda   iyi bir yemek hizmeti alması için araştırmaya ve incelemeye zamanı yoktur. Sizi memnun edecek ve misafirlerinize mahcup etmeyecek ve bu alanda tecrübesini 10 yıldır Ankara’da Toplu yemek hizmeti veren Doyum Yemek, Cenaze Evi Yemek Siparişi için Cenaze yemek Hizmetini en uygun fiyat seçeneği ve en lezzetli yemek menüleri ile size yardımcı olacaktır.  Doyum Yemek olarak Cenaze Evi Yemek Siparişinde yemeklerimiz de Yudum Yağ, Akfa Salça pilavlarda Sütaş tereyağı kullanmaktayız . Tüm yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız. İşletmemizde Gıda mühendisi bulunmakta olup Hijyen şartlarda yemek üretimi yapmaktayız. Acılı bu gününüzde günün her saatin de ( Gece Dahil 7/24 ) arayarak yemek hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yemeklerin Teslim Edilmesi:

Talep ettiğiniz cenaze yemekleriniz istediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese  tencereler ile ambalajlanmış şekilde sıcak olarak  teslim ediyoruz. Yemekler ile beraber 5 gözlü köpük tabak, plastik şeffaf çatal kaşık, peçete çöp poşeti verilecektir.

Yemeklerin Dağıtılması:

Gelen misafirlerinize yemeklerin kararlı ve düzenli dağıtılabilmesi için Yemek dağıtımı konusunda deneyimli ve uygun giyimli personelimiz yemek dağıtımını yapacak ve size ayrıca maddi  hiç bir külfet getirmeyecektir. Doyum Yemek olarak hizmetimizden ve yemeklerimizin lezzeti sizi  memnun edecektir.

Örnek Yemek Menüleri

Sizin için hazırladığımız bir kaç menümüz verilmiştir. Tavsiye edeceğimiz ve en  cenaze ve mevlit yemeklerinde tercih edilen ve uygun fiyata mal olan cenaze yemeği menüleri ve fiyatlarımızı inceleyiniz bu menülerin tamamı günlük hazırlanmakta ve size gelmeden 1 saat önce ocaktan indirilmektedir. Yani taze ve lezzetlidir. Beğeneceksiniz.

TAVUK MENÜ FİYATI :   9.00 TL

1.TAVUK-SOTE-PİRİNÇ-PİLAVI- TATLI-SALATA- AYRAN- TABAK ÇATAL KAŞIK- EKMEK

2.TAVUK-HAŞLAMA-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-CACIK AYRAN- TABAK ÇATAL KAŞIK- EKMEK

3.TAVUK-DÖNER-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA AYRAN- TABAK ÇATAL KAŞIK- EKMEK

4.TAVUK-KAVURMA-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA AYRAN- TABAK ÇATAL KAŞIK- EKMEK

ET MENÜ FİYATI :   14 TL

1. ET KAVURMA PİRİNÇ PİLAVI TATLI AYRAN  SALATA EKMEK TABAK ÇATAL KAŞIK

2. ET SOTE BULGUR PİLAVI  TATLI  AYRAN SALATA EKMEK TABAK ÇATAL KAŞIK

3. ET DÖNER PİRİNÇ PİLAVI  TATLI  AYRAN SALATA EKMEK TABAK ÇATAL KAŞIK

4. ÇOBAN KAVURMA PİRİNÇ PİLAVI TATLI  AYRAN SALATA EKMEK TABAK ÇATAL KAŞIK

Ankara Cenaze Yemeği Fiyatları İçin Tıklayın

Cenaze Yemek Hizmetleri

        İletişim Tel: 05334276903

        Mail. info@doyumyemek.com