Cenaze Yemek Hizmeti Ankara, İnsanın mutlu olduğu zamanlarda iyi bir yemek hizmeti alması insanı ne kadar mutlu ederse, İnsanın en acılı olduğu zaman alacağı iyi bir yemek hizmeti de acılarını bir nebzecik olsun dindirebilir. Ama acılı olduğu bir zamanda iyi bir yemek hizmeti almak için araştırmaya ve incelemeye zamanı yoktur. Bu nedenlerden dolayı Cenaze Yemek Hizmeti Ankara ,Cenaze Mevlit yemekleri konusunda profesyonel olan firmaların tercih edilmesi önem kazanmaktadır.

14 yıldır Ankara’da Toplu yemek hizmeti veren Doyum Yemek en acılı olduğunuz günde size vereceği Cenaze yemek Hizmeti en uygun fiyat seçeneği ve en lezzetli yemek menüleri ile sizi birazcık olsun rahatlatacaktır. Acılı bu gününüzde günün her saatin de  7 / 24  arayarak yemek siparişi verebilir ve  yemek hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yaptığımız hizmetler ile ilgili olarak müşterilerimizin Google da yorumlarını okuyabilirsiniz. Cenaze Yemek Hizmeti Ankara, zengin Et menüleri, Tavuk menüleri, Döner menüleri, Pide ve lahmacun menüleri ile en hesaplı cenaze yemekleri hizmeti veriyoruz.

YEMEKLERDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER

Yemeklerimiz sizin siparişiniz üzerine hazırlandığından,  depolanmış veya pişirilerek dondurulmuş her hangi bir yemeğimiz bulunmamaktadır. Etlerimiz siparişiniz üzerine alınmakta ve pişirilmektedir. Etlerimiz 14 yıldır birlikte çalıştığımız Batıkent Osman bey çarşısı Mutlu Kasabından alınmaktadır. Kırmızı Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak alınmakta ve işlenmektedir. Tavuk eti olarak  fabrikadan günlük ERPİLİÇ  kullanmaktayız.  Tüm  yaptığımız Yemeklerimizde Yudum Yağ , Akfa Salça kullanmaktayız. Pilavları tereyağlı yapılmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler markalı ürünlerdir.

YEMEKLERİN HAZIRLANMASI

Cenaze yemeği siparişi ve Mevlit yemeği siparişi verdiğinizde; Yemekler en kaliteli ve markalı ürünler kullanılarak pişirilmekte ve belirttiğiniz gün içinde pişirilerek  ambalajlanır.

YEMEKLERİN DAĞITIMI

Tencereler ile adresinize getirilen  cenaze ve mevlit yemekleri tecrübeli personelimizin yardımı ile dağıtımı yapılır. Dağıtım için kullanılacak tüm malzemeler işletmemiz tarafından temin edilir. Yemek dağıtımında kullanılan  5 gözlü köpük Tabaklar tarafımızdan karşılanır.

  Doyum yemek olarak Ankara’da en hesaplı Cenaze Mevlit Yemeği gibi yemekleriniz  için yemek organizasyonlarınızı  özen ile hazırlamaktayız. aşağıda Sizler için Hazırladığımız bu menüler hem size fikir verecek hemde bütçenize uygun bir yemek seçmenizde yardımcı olacaktır.

Ankara  Cenaze ve Mevlit Yemekleri için bazı menüler:

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 298 48 11 ( 08-17:30 )  saatleri arası )

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah.Bağlıca Cad.No:8  Etimesgut ANKARA