Cenaze Yemek Hizmeti Ankara

Ankara İş yerlerine Tabldot

Cenaze Yemek Hizmeti Ankara, İnsanın mutlu olduğu zamanlarda iyi bir yemek hizmeti alması insanı ne kadar mutlu ederse, İnsanın en acılı olduğu zaman alacağı iyi bir yemek hizmeti de acılarını bir nebzecik olsun dindirebilir. Ama acılı olduğu bir zamanda iyi bir yemek hizmeti almak için araştırmaya ve incelemeye zamanı yoktur. Bu nedenlerden dolayı Cenaze Yemek Hizmeti Ankara ,Cenaze Mevlit yemekleri konusunda profesyonel olan firmaların tercih edilmesi önem kazanmaktadır.

14 yıldır Ankara’da Toplu yemek hizmeti veren Doyum Yemek en acılı olduğunuz günde size vereceği Cenaze yemek Hizmeti en uygun fiyat seçeneği ve en lezzetli yemek menüleri ile sizi birazcık olsun rahatlatacaktır. Acılı bu gününüzde günün her saatin de  7 / 24  arayarak yemek siparişi verebilir ve  yemek hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yaptığımız hizmetler ile ilgili olarak müşterilerimizin Google da yorumlarını okuyabilirsiniz. Cenaze Yemek Hizmeti Ankara ,Zengin Et menüleri, Tavuk menüleri, Döner menüleri, Pide ve lahmacun menüleri ile en hesaplı düğün ve nişan yemekleri sizleri beklemektedir.

YEMEKLERDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER

Yemeklerimiz sizin siparişiniz üzerine hazırlandığından,  depolanmış veya pişirilerek dondurulmuş her hangi bir yemeğimiz bulunmamaktadır. Etlerimiz siparişiniz üzerine alınmakta ve pişirilmektedir. Etlerimizk 14 yıldır birlikte çalıştığımız Batıkent Osman bey çarşısı Mutlu Kasabından alınmaktadır. Kırmızı Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak alınmakta ve işlenmektedir. Tavuk eti olarak  fabrikadan günlük ERPİLİÇ  kullanmaktayız.  Tüm  yaptığımız Yemeklerimizde Yudum Yağ , Akfa Salça kullanmaktayız. Pilavları tereyağlı yapılmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler markalıdir.

YEMEKLERİN HAZIRLANMASI

Cenaze yemeği siparişi ve Mevlit yemeği siparişi verdiğinizde; Yemekler en kaliteli ve markalı ürünler kullanılarak pişirilmekte ve belirttiğiniz gün içinde pişirilerek  ambalajlanır.

YEMEKLERİN DAĞITIMI

Tencereler ile adresinize getirilen  cenaze ve mevlit yemekleri tecrübeli personelimizin yardımı ile dağıtımı yapılır. Dağıtım için kullanılacak tüm malzemeler işletmemiz tarafından temin edilir. Yemek dağıtımında kullanılan  5 gözlü köpük Tabaklar tarafımızdan karşılanır.

  Doyum yemek olarak Ankara’da en hesaplı Cenaze Mevlit Yemeği gibi yemekleriniz  için yemek organizasyonlarınızı  özen ile hazırlamaktayız. aşağıda Sizler için Hazırladığımız bu menüler hem size fikir verecek hemde bütçenize uygun bir yemek seçmenizde yardımcı olacaktır.

Ankara  Cenaze ve Mevlit Yemekleri için bazı menüler:

TAVUK MENÜ :

MERCİMEK ÇORBA +TAVUK-SOTE-PİRİNÇ-PİLAVI- TATLI-SALATA +AYRAN +EKMEK

EZOGELİN ÇORBA+TAVUK-DÖNER-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA+EKMEK

MERCİMEK ÇORBA+TAVUK-KAVURMA-PİRİNÇ-PİLAVI-TATLI-SALATA+EKMEK

TAVUK MENÜ FİYATI : HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         9.00 TL

ET MENÜ :

ET KAVURMA PİRİNÇ PİLAVI TATLI AYRAN  SALATA EKMEK

ET SOTE BULGUR PİLAVI  TATLI  AYRAN SALATA EKMEK

ET MENÜ FİYATI  HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         14.00 TL

ET DÖNER PİRİNÇ PİLAVI TATLI AYRAN  SALATA EKMEK

ET DÖNER MENÜ FİYATI  HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         16.00 TL

PİDE MENÜ :

KIYMALI PİDE + SALATA + AYRAN + TATLI

PİDE MENÜ FİYAT I HER ŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  :         9.00 TL

Yemek Organizasyonları

Ankara da cenaze yemeği yapan yerler

İletişim Tel:

05334276903

03122781535

Mail. info@doyumyemek.com

       

Son Yorumlar
    Kategoriler