Ankara’da İrmik Helvası Nereden Alınır

İrmik Helvası Siparişi Ankara

Ankara’da İrmik Helvası Nereden Alınır, Cenaze,  ve Mevlit  yemeklerinde ihtiyaç duyulan İrmik helvası Ankara‘da nerede bulunur, İrmik helvası Ankara‘da nereden alınır, İrmik helvası Ankara‘da nereden sipariş edilir,  İrmik helvası Ankara‘da en uygun fiyata nereden satın alınır,  İrmik helvası Ankara‘da en hızlı nereden alınabilir  gibi sık sık sorulan soruların cevabını  bulabileceğiniz ve en lezzetli kaliteli ve uygun fiyata hızlı bir şekilde İrmik Helvası temin edebileceğiniz Doyum Yemek Yaklaşık 15 yıldır Ankara’da müşterilerinin irmik helvası taleplerini karşılamaktadır.

Cenaze, mevlit ve diğer etkinlikler için ihtiyaç duyacağınız İrmik helvası talepleriniz; Kapaklı plastik kutularda tek tek ambalajlanır. Adresinize taze olarak teslim edilir.  ihtiyaç duyacağınız çatal ve kaşıklar ücretsiz verilir.

Siparişlerimiz; 100 kişilik irmik helvası siparişi, 150 kişilik irmik helvası, 200 kişilik irmik helvası siparişi, 250 kişilik irmik helvası  siparişi, 300 kişilik irmik helvası siparişi, 350 kişilik irmik helvası siparişi, 400 kişilik irmik helvası siparişi,  500 kişilik irmik helvası siparişi, 1000 kişilik irmik helvası siparişi veya sizin talep edeceğiniz miktarlar kadar  günlük olarak hazırlanmaktadır.

Ankara’da İrmik Helvası Nereden Alınır, En uygun fiyatlara Doyum Yemek Hizmetlerinden temin edebilirsiniz. İrmik helvası Ankara da paket fiyatları 7 TL ile 4 TL arası değişmektedir. Doyum Yemekte Bir kişilik Paket fiyatı ve plastik çatal ile beraber 4 TL dir.

İrmik Helvası Siparişi Yapınız

Sipariş Tel :

05334276903

03122781535

Mail: info@doyumyemek.com