İrmik Helvası Siparişi Ankara

Mevlüt Helvası Ankara

İrmik Helvası Siparişi Ankara, hafif pratik ve  lezzetli  bir tatlı olan irmik helvasına  genellikle cenaze,  mevlit veya farklı etkinlikler için ihtiyaç duyulmaktadır. İrmik Helvası Siparişi Ankara ‘da en uygun fiyatlara günlük üretim irmik helvası çok az yerde yapılmakta ve sipariş verilebilmektedir.

Siparişlerin hazırlanması aşamasında sipariş paketleri genellikle; 100 kişilik, 150 kişilik, 200 kişilik, 250 kişilik, 300 kişilik, 350 kişilik, 400 kişilik,  500 kişilik, 1000 kişilik irmik helvası siparişi miktarlarında olmaktadır. İrmik Helvası Siparişi Ankara, Bu siparişler kişi başı adet bazında kapaklı şeffaf plastik kutularda paketlenmektedir.

Ankara’da Doyum Yemek olarak  tüm irmik helva siparişlerinizi özen ile günlük olarak hazırlanmaktayız. Hazırlanan irmik helvası siparişi Ankara ‘da en uygun fiyatlara tarafınıza şu şekilde ulaştırılmaktadır.

Teslimat şekli; günlük ve taze olarak adresinize istediğiniz gün ve saatte teslim edilir. Ankara’da uygun fiyata ve lezzetli bir irmik helvası için 13 yıldır Ankara’da hizmet vermekteyiz. İrmik helvası siparişleriniz adet bazında paketlenerek ambalajlanır. İrmik helvası yapımında tereyağı  kullanmaktayız.

Ankara da irmik helvası nereden alınır

İletişim Tel :

05334276903

 03122781535

Mail  : info@doyumyemek.com

Son Yorumlar
    Kategoriler