Toplu Çorba Siparişi

Toplu çorba siparişi

Toplu Çorba Siparişi , Ankara da Düğün, Nişan, Cenaze, Mevlit, Açılışlar, Toplantılar, özel günler ve Ankara da yapılacak Tüm Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız Toplu Çorba  ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyacınızı karşılayacak uygun fiyata yemek firması Ankara da az bulunmaktadır.

Ankara da  Çorba siparişi için güvenilir, lezzetli, Toplu Çorba  siparişi verebileceğiniz. Ankara’nın neresinde olursanız olun  lezzetli ve kaliteli  Çorba Siparişi hizmeti veren Doyum Yemek size bu hizmeti verecektir. Yaklaşık 14 yıldır Ankara da Lezzetli Çorbalar yapan Doyum Yemek Talepleriniz doğrultusunda Mercimek çorba, Ezo gelin çorba, Yayla çorba, Şehriye çorba Tavuk çorba ve Tüm Çorba çeşitlerini hizmetinize sunmaktadır. En kaliteli malzemeleri kullanarak  Çorbalar hazırlanmaktadır. Ankara da Hizmetinize sunduğumuz Çorba Çeşitleri şunlardır.

1.Mercimek Çorba

2.  Ezogelin Çorba

3. Tavuklu Çorba

4.Domates Çorba

5.Şehriye Çorba

6.Sebzeli Çorba

8.Ayran Çorba

9. Yayla Çorba

Ankara da Sipariş ettiğiniz 100 kişilik  Çorba,  200 kişilik  Çorba,  300 kişilik  Çorba,  500 kişilik  Çorba,  750 kişilik  Çorba,  1000  kişilik  Çorba Uzman aşçılarımız tarafından özen ile hazırlanır. İstediğiniz yere istediğiniz saatte sıcak olarak Büyük tencereler ile ulaştırılır.

Toplu Yemek Ankara

İletişim Tel: 05334276903

Email.          info@doyumyemek.com