Ankara 7/24 Cenaze Yemek Siparişi

Ankara 7/24 Cenaze Yemek Siparişi; Ankara da Acil Cenaze cenaze yemeğine çoğu zaman zamansız ve acil, ihtiyaç olmaktadır.  Cenazeniz söz konusu olduğunda Acı ile ne yapılacağı nasıl bir yemek organizasyon yapılacağı konusunda herkesin bilgi eksikliği vardır. Yemek organizasyonu da bunlardan biridir.

Acil Cenaze Yemeği, yemeği siparişi vermek istediğinizde; Ankara da 16 yıldır Cenaze Yemeği hizmeti vermekte olan Doyum Yemek, Acil cenaze yemeği talebiniz söz konusu olduğunda, bu konuda size en iyi şekilde hizmet verecektir. Sipariş verdiğinizde; en kısa sürede Markalı ürünler kullanılarak hazırlanan Et menüleri ve Tavuk menüleri özen ile hazırlanarak belirttiğiniz saatte adresinize teslim edilecektir. 

Yemeklerin Dağıtımı ve Teslimi

Ankara 7/24 Cenaze Yemek Siparişi verdiğinizde, Yemekleriniz sıcak olarak tencereler ile getirilecek Uzman personelimiz tarafından dağıtımda yardımcı olunacaktır. Cenaze yemeği için Tüm Yemek organizasyonu tarafımızdan yapılacak, siz sadece taziyeye gelenler ile ilgileneceksiniz.

Yemek dağıtımında kullanılan tüm malzemeler firmamız tarafından karşılanacaktır. Ayrıca yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete verilecektir.

Cenaze yemeklerimizde; kırmızı et olarak; yağsız, sinirsiz helal kesim yerli, dana eti kullanmaktayız. Beyaz et olarak ise; doğrudan fabrikadan ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Pilavlarımız Tereyağlıdır.

Acil cenazeniz söz konusu olduğunda bizi aşağıdaki telefonlardan günün her saati ( 7 / 24 ) arayabilir, sipariş verebilirsiniz. Size Ankara da en uygun fiyatlara zengin menülerden oluşan cenaze yemekleri hizmeti sunmaktayız.

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 20.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA