Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir

Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir, En çok Muharrem ayında, cenaze yemeklerinde, Mevlit yemeklerinde ve bazen de  farklı zamanlarda talep gören Aşure Ankara‘da nerede bulunur, Aşure Ankara‘da nereden sipariş edilir, Aşure Ankara‘da en uygun fiyata nereden satın alınır,

Ankara da Aşure nereden Sipariş edilir, Aşure Ankara‘da en hızlı nereden alınabilir.  Gibi sık sık sorulan soruların cevabını  bulabileceğiniz ve en lezzetli kaliteli ve uygun fiyata hızlı bir şekilde Aşure temin edebileceğiniz Doyum Yemek Yaklaşık 15 yıldır Ankara’da müşterilerinin Aşure taleplerini en uygun fiyata karşılamaktadır.

Aşure talepleriniz; Kapaklı plastik kutularda tek tek ambalajlanır, veya kazanlar ile dağıtım bölgesine ulaştırılır. Deneyimli personelimiz tarafından dağıtımı yapılır. Aşure Adresinize günlük ve taze olarak teslim edilir.  ihtiyaç duyacağınız  kaşıklar ücretsiz verilir.

Siparişlerimiz; 200 kişilik Aşure siparişi, 250 kişilik Aşure, 300 kişilik Aşure siparişi, 250 kişilik Aşure siparişi, 300 kişilik Aşure siparişi, 450 kişilik Aşure siparişi, veya sizin talep edeceğiniz miktarlar kadar  olmaktadır. En uygun Fiyat Garantisi ile taleplerinizi karşılamaktayız.

Aşure Siparişi

Ankara Düğün Yemekleri

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA