Ankara Pilav Siparişi

Ankara Pilav Siparişi, Ankara da düğün, nişan, cenaze, mevlit, açılışlar, toplantılar, özel günler ve tüm organizasyonlar için toplu pilava ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyacınızı karşılıyoruz.  Ankara da pilav  siparişi için güvenilir, lezzetli, sizi ve misafirlerinizi mutlu edecek lezzette bir pilav hizmeti sunuyoruz..

Ankara’nın neresinde olursanız olun  lezzetli ve kaliteli pilav hizmeti veren Doyum Yemek size bu hizmeti verecektir. 14 yıldır Ankara da Lezzetli pilavlar yapan Doyum Yemek talepleriniz doğrultusunda tüm pilav çeşitlerini hizmetinize sunmaktadır. En kaliteli pirinçleri kullanarak ve Tereyağı ile birlikte pilavlar hazırlanmaktadır. Ankara da hizmetinize sunduğumuz pilav çeşitleri şunlardır.

1. Sade Pilav

2. Nohutlu Pilav

3. Tavuklu Pilav

4. Etli Pilav

Ankara da sipariş ettiğiniz 100 kişilik  pilav,  200 kişilik  pilav,  300 kişilik  Pilav,  500 kişilik  pilav,  750 kişilik  pilav,  1000  kişilik  pilav uzman aşçılarımız tarafından özen ile hazırlanır.

Sipariş ettiğiniz pilavlar  tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmakta ve belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Pilavlar sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Pilavın dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır.  dağıtımından sonra kalan pilav, size teslim edilecektir.  dağıtımda ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.

Ankara Düğün Nişan Mevlit Pilav Siparişi

Toplu Yemek Fiyatları

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No:   10  Etimesgut ANKARA