Ankara Toplu Kumanya Siparişi

Ankara Toplu Kumanya Siparişi; Ankara da yapılacak Açılışlar, Toplantılar, Seminerler, Geziler, Hayır işlemleri, Organizasyonlar ve tüm etkinlikleriniz için soğuk, sıcak kumanya ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata Ankara da bulabileceğiniz işletmemiz size hizmet verecektir.

Ankara Toplu Kumanya Siparişi, Ayrıca hem Ankara içinden hem de Ankara dışından gelen gruplar için yemek temini sorun oluşturmaktadır. Özellikle Ankara dışından gelen grupların yoğun gezi programı içinde yemek temini ve yemek firması bulunması güç olmaktadır. Ankara’da tüm kumanya ihtiyacınızı Doyum Yemek olarak;  en uygun fiyatlara  karşılıyoruz. tüm etkinlikler için;  Kumanyaları istekleriniz doğrultusunda kişi başı paketler halinde, hijyen koşullarda hazırlıyor, paketliyor ve adrese teslim ediyoruz.

 Doyum Yemek ayrıca Kumanya olarak Tüm sandviç çeşitlerini, Toplu Döner ekmek paketi, Toplu köfte ekmek hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Piknik yapan Öğrenci ve diğer piknik gruplar için Ankara Toplu kumanya Hizmeti Vermekteyiz. Ankara da  Kumanya fiyatları çok değişiklik göstermektedir. Doyum Yemek olarak En uygun Fiyata Kumanya  Garantisi vermekteyiz

Kumanya Paketleri

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok.  No: 20 Etimesgut ANKARA