Cenaze Yemeği Fiyatı

Cenaze Yemeği Fiyatı, Ankara da en uygun fiyatlara cenaze yemek hizmetleri veriyoruz. Bir yakınınız için cenaze yemeği yaptırmak istiyorsanız, Bizi arayın günün her saati cenaze yemeği ihtiyaçları için sipariş alıyoruz. Ankara da tüm semtlere Cenaze Yemeklerini tencereler ile sıcak olarak teslim ediyoruz. Dağıtım hizmetinde ücretsiz yardımcı oluyoruz.

Menü paketlerimizde; Pilav, Salata, Ayran, Tatlı, Ekmek, (5 gözlü köpük tabak, çatal, kaşık, peçete, çöp poşeti) bulunmaktadır. Ayrıca, cenaze ve mevlit için Günlük üretim İrmik Helvası da bulunmaktadır. Cenaze Yemek menülerini, Ankara’da en uygun fiyatlara verilmektedir. Tüm cenaze mevlit yemeklerimizde; günlük, taze ve markalı ürünler kullanmaktayız.

Cenaze Yemeği Fiyatı, İşletmemiz; Ankara da en uygun fiyat garantisi ile Cenaze için Cenaze Yemeği Fiyatı, En Uygun Fiyatlara Ankara da Yemek Siparişlerinizi, aynı gün içinde pişirilerek sıcak olarak adresinize teslim etmektedir. Yemeklerin dağıtımında tecrübeli personelimiz yardımcı olmaktadır. Dağıtım için ayrıca her hangi bir ücret alınmamaktadır.  Cenaze Evine Yemek Siparişi için Günün her saati ( 7 / 24  ) 0533 427 6903 telefonu arayabilirsiniz. Cenaze yemek menülerinin içeriği aşağıda verilmiştir.

KAVURMA:

Et kavurmada; Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etinden yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve oldukça iyi pişmektedir. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, bir kişinin yiyeceği kadardır.

Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz

PİLAV:

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Ve tereyağlı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.

SALATA:

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI:

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN:

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ekmek:

Yemek Menüleri ile birlikte ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir.   

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 25.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut ANKARA

Günlük İrmik Helvası Adet: 25.00 TL

Ankara da Cenaze Yemek Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler:

Temelli Cenaze Yemeği,

Ostim Cenaze yemeği,

İvedik Cenaze yemeği,

Balgat Cenaze yemeği,

Bilkent Cenaze yemeği,

Abidinpaşa Cenaze yemeği,

Akdere Cenaze yemeği,

Boğaziçi Cenaze yemeği,

Esertepe Cenaze yemeği,

Lalahan Cenaze yemeği,

Samanpazarı Cenaze yemeği,

Aydınlıkevler Cenaze yemeği,

Akyurt  Cenaze yemeği,

Altındağ Cenaze yemeği,

Ayaş Cenaze yemeği,

Sincan Cenaze yemeği,

Çankaya   Cenaze yemeği,

Etimesgut  Cenaze yemeği,

Gölbaşı Cenaze yemeği,

Kalecik  Cenaze yemeği,

Kahramankazan Cenaze yemeği,

Yenimahalle Cenaze yemeği,

Keçiören Cenaze yemeği,

Mamak  Cenaze yemeği,

Pursaklar Cenaze yemeği,

Eryaman  Cenaze yemeği,

Batıkent  Cenaze yemeği,

Ümitköy  Cenaze yemeği,

Bağlıca  Cenaze yemeği,

Bala  Cenaze yemeği,

Beypazarı  Cenaze yemeği,

Çamlıdere  Cenaze yemeği,

Çubuk  Cenaze yemeği,

Elmadağ  Cenaze yemeği,

Evren  Cenaze yemeği,

Güdül  Cenaze yemeği,

Haymana  Cenaze yemeği,

Kızılcahamam  Cenaze yemeği,