Cenaze Yemeği Organizasyonu

Cenaze Yemeği Organizasyonu, Ankara da bir yakınınızı kaybettiniz, onun için; size taziyeye gelenlere hayır yemeği vermek istiyorsanız, cenaze yemekleri konusunda uzman bir yemek firması bulmanız gerekir. Ancak bu acılı günde zamanınız kısıtlıdır. Ve araştırma yapmaya fazla vaktiniz yoktur. Ayrıca Ankara da Cenaze Yemeği Organizasyonu ve cenaze yemeği hizmetleri yapan çok az sayıda yemek firması vardır.

15 yıldır Ankara’da Cenaze Yemeği Organizasyonu, Yapmakta olan Doyum Yemek, cenazeniz söz konusu olduğunda, bu konuda size en iyi şekilde hizmet verecektir. Sipariş verdiğinizde; Markalı ürünler kullanılarak hazırlanan Et menüleri ve Tavuk menüleri özen ile hazırlanarak belirttiğiniz gün ve saatte adresinizde hazır olacaktır. Yemekleriniz sıcak olarak tencereler ile getirilecek Uzman personelimiz tarafından dağıtımda yardımcı olunacaktır. Tüm Yemek organizasyonu tarafımızdan yapılacak, siz sadece taziyeye gelenler ile ilgileneceksiniz.

Yemek dağıtımında kullanılan tüm malzemeler firmamız tarafından karşılanacaktır. Ayrıca yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete verilecektir.

Yemeklerimizde; kırmızı et olarak; yağsız, sinirsiz helal kesim yerli, dana eti kullanmaktayız. Beyaz et olarak ise; doğrudan fabrikadan ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Pilavlarımızda Tereyağı kullanmaktayız. Cenazeniz söz konusu olduğunda bizi aşağıdantelefonlardan günün her saati ( 7 / 24 ) arayabilir, sipariş verebilirsiniz. Size Ankara da en uygun fiyatlara zengin menülerden oluşan cenaze yemekleri hizmeti sunmaktayız. Aşağıda örnek cenaze yemekleri menüleri ve fiyatları verilmiştir. İhtiyacınız olduğunda

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 20.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA