Doyum Yemek

Doyum Yemek, Ankara da  hizmet veren bir catering firmasıdır. Bu firma, toplu yemekler için hizmet veren ve çeşitli yemekler sunan bir şirket olup, Ankara cenaze yemeği, Ankara mevlit yemeği, Ankara düğün yemeği, Ankara nişan yemeği, Ankara kına yemeği, Ankara toplu pide hizmetleri, Ankara toplu irmik helvası hizmetleri, Ankara toplu iftar yemeği hizmetleri gibi toplu yemekler için de hizmet vermektedir. Sipariş için iletişim kurarak bu hizmetler ile ilgili siparişi vermek isterseniz, yemeğin tarihini, saatini ve hangi tür yemeklerin sipariş edileceğini belirterek günün her saati sipariş verebilirsiniz.

Doyum Yemek firması, Ankara da hizmet vermektedir. Eğer Ankara’da bulunuyorsanız ve Doyum Yemek firması ile iletişim kurarak yemek hizmetleri ile ilgili siparişi vermek istiyorsanız, Doyum Yemek firması ile 0312 278 15 35 veya 0533 427 69 03 iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz.

Doyum Yemek firması ayrıca, tüm özel günler için yemek hizmeti de vermektedir. Örneğin, düğün, nişan, sünnet gibi özel günler için yemek hizmeti sunmaktadır. Eğer bir özel gününüz olacak ve yemek hizmeti almak istiyorsanız, Doyum Yemek firması ile günün her saati 0533 427 69 03 telefonu ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. 

Doyum Yemek Menü ve Fiyat Örnekleri:

Menü ve Fiyat Örnekleri:

Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 25.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut ANKARA