Gölbaşı Düğün Cenaze Yemekleri

Gölbaşı Düğün Cenaze Yemekleri, için bu hizmeti yapacak yemek firmaları Gölbaşın’nda bulmak zor olabilir. Bu yüzden Ankara’da konusunda uzman ve bu hizmetler için uygun fiyata kaliteli ve lezzetli yemek yapacak işletmemiz size yardımcı olacaktır.

Gölbaşı düğün nişan sünnet ve cenaze yemeği hizmeti için;  konusunda uzman  ve Gölbaşı’nda sürekli toplu yemek hizmeti veren ve Gölbaşı’na taşıma yemek hizmeti bulunan  Doyum Yemek,  Tüm  yemek taleplerinizi özen ile  hazırlar ve adresinize belirttiğiniz gün ve saatte sıcak olarak zamanında teslim eder.

Gölbaşı Düğün Cenaze Yemekleri, için yemekler  günlük ve Sıcak olarak teslim edilir ve tekrar ısıtma ihtiyacınız bulunmaz. Düğün Yemekleri, Cenaze yemekleri  mevlit yemekleri ve Nişan yemekleri ve tüm yemek organizasyonları konusunda uzman olan Doyum Yemek Gölbaşı’nda yapacağınız Düğün Nişan ve Cenaze Yemeği,  gibi tüm yemek ihtiyaçlarınızda gereken özeni göstererek yemeklerinizi hazırlar. Uzman personelimiz, yemek dağıtımı konusunda  yardımcı olur. Dağıtım personeli için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 20.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA