Her Semte İftar Yemeği

Her Semte İftar Yemeği, Ramazan ayının gelmesi ile Ankara iftar yemeği talepleri oldukça artmaktadır. Ankara da her semtte oldukça yoğun iftar yemekleri ihtiyacı olmaktadır. 100 kişilik, 200 kişilik ve 300 kişilik,
500 kişilik iftar yemeği en çok talep edilmektedir.

Ankara da İftar Yemeği konusunda deneyimli olan ve her ramazanda Ankara’lıların talebini Karşılamakta olan işletmemiz, Bu ramazanda da Ankara da Her Semte İftar Yemeği hizmeti konusunda en çok tercih edilen Yemek şirketi olacaktır. Çünkü Geçen ramazanda yüzlerce kişinin memnuniyeti bizi tercih sebebi olmaktadır.

İftar yemekleri ile ilgili sipariş verdiğinizde,yemekleriniz özen ile hazırlanarak belirttiğiniz günde iftardan önce adresinize teslim edilmektedir. Toplu İftar Yemeği için İftar vakti çok önemli olduğundan istediğiniz yemekler iftardan yarım saat önce sıcak olarak adresinize getirilmektedir. İftar vakti yemek dağıtımında size yardımcı olmaktayız.

Tüm iftar yemeklerimizde Yudum Yağ Akfa Salça kullanmaktayız. Kırmızı et olarak yerli kesim, yağsız ve günlük dana eti kullanmaktayız. beyaz Et olarak Günlük kesim Fabrikadan alarak Erpiliç markası kullanmaktayız. Ayrıca yemeklerde kullandığımız tüm ürünler markalı ürünlerden seçilmektedir. Bizi günün her saati arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ankara da Toplu İftar Yemeği için Mekana ihtiyacınız varsa Etimesgutta size tahsis edilecek 100 kişilik Mekanımız bulunmaktadır. Mekanımızda Park problemi toktur.

Ankara da Toplu İftar yemeği verdiğimiz semtler aşağıda verilmiştir.

Akyurt  Toplu İftar Yemeği

Altındağ Toplu İftar Yemeği

Ayaş Toplu İftar Yemeği

Sincan Toplu İftar Yemeği

Çankaya  Cenaze Toplu İftar Yemeği

Etimesgut Cenaze Toplu İftar Yemeği

Gölbaşı Toplu İftar Yemeği

Kalecik Cenaze Toplu İftar Yemeği

Kahraman Kazan Toplu İftar Yemeği

Yenimahalle Toplu İftar Yemeği

Keçiören Toplu İftar Yemeği

Mamak  Toplu İftar Yemeği

Pursaklar Toplu İftar Yemeği

Batıkent Toplu İftar Yemeği

Ümitköy Toplu İftar Yemeği

Eryaman Toplu İftar Yemeği

Referanslarımız :

Ankara da en uygun fiyatlara kaliteli toplu yemek hizmeti veren Doyum Yemek için referanslar; Yemek hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin Google’da yazdığı yorumlar sizin için referans olacaktır.

İftar Yemekleri Menü ve Fiyat Örnekleri:

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü:

Mercimek Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Mercimek Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL

Günlük İrmik Helvası

1 Kişilik Paket Fiyatı : 25.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut ANKARA