İrmik Helvası Ankara

İrmik Helvası Ankara, Ankara da Cenaze,  ve Mevlit  yemeği yapacaksanız bu yemeklerin yanında en çok tercih edilen tatlı türü İrmik helvası dır.  Cenazelerde bazen sadece  irmik helvası ikram edilir. İrmik helvasının lezzetli olması için günlük yapılmış olması hatta yapıldıktan sonra iki üç  saat içinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Günlerce önce yapılmış bir irmik helvasının tüketilmesi tavsiye edilmez.

Günlük Üretim İrmik Helvası  en çok cenaze sonrası ve Mevlit yemeklerinde dağıtılmaktadır. Doyum Yemek; olarak yaklaşık 15 yıldır cenaze, mevlit yemekleri ve diğer etkinlikler için günlük ve taze olarak irmik  helvası üretimi yapmaktayız İrmik helvası kişi başı adet olarak şeffaf plastik kapaklı kutularda ambalajlanır ve istenilen yere istenilen saatte teslim edilir.

Ankara da tüm semtlerine zamanında ve hızlı bir şekilde en uygun fiyat garantisi ile ulaştırılmaktadır. Tüm cenaze mevlit ve diğer özel günleriniz için irmik helva üretimimiz tereyağı ile günlük yapılmaktadır. İrmik helvası siparişi 50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik, 300 kişilik, 400 kişilik, 500 kişilik, 600 kişilik, 700 kişilik benzer paketlerde yapılmaktadır.

İrmik Helvası yaklaşık fiyatları paket başına 25 TL ile 45 TL arasında değişmektedir. Doyum Yemek olarak kişi başı paket fiyatlarımız 25 TL dır. Paketler ile birlikte adet başı plastik çatal vermekteyiz.

İrmik helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

irmik siparişi Ankara fiyatları

Ankara İrmik Helvası Siparişi Adresi

İLETİŞİM  

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

 info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA