Mevlüt İçin İrmik Helvası

Mevlüt İçin İrmik Helvası, Ankara da cenaze ve Mevlüt  yemekleri için en çok tercih edilen tatlı türü genellikle İrmik helvası olmaktadır. Cenaze ve mevlüt yemeklerinde bazen sadece  irmik helvası ikramı yapılmaktadır. İrmik helvasının lezzetli olması için günlük üretim olması  ve yapıldıktan sonra iki üç  saat içinde yenilmesi tavsiye edilmektedir. Günler önce yapılmış bir irmik helvasının tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Ankara da irmik Helvası, Hizmeti veren ve günlük üretim İrmik helvası  yapan Doyum Yemek; 15 yıldır tüm etkinlikleriniz için günlük ve taze olarak irmik  helvası üretimi yapmaktadır. İrmik Helvası kişi başı adet olarak şeffaf plastik kapaklı kutularda ambalajlanır ve istenilen yere istenilen saatte adresinize teslim edilir.

Ankara da irmik helvası  tüm semtlere en uygun fiyat garantisi ile tarafımızdan ulaştırılmaktadır. Tüm cenaze mevlüt ve diğer özel günleriniz için irmik helva üretimimiz günlük ve taze olarak yapılmaktadır. İrmik helvası siparişi 50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik, 300 kişilik, 400 kişilik, 500 kişilik, 600 kişilik, 700 kişilik, 1000 kişilik veya daha fazla miktarlarda tarafımızdan yapılabilmektedir.

İrmik Helvası yaklaşık fiyatları paket başına 25 TL ile 45 TL arasında değişmektedir. Doyum Yemek olarak kişi başı paket fiyatlarımız 25.00 TL dir. Paketler ile birlikte adet başı şeffaf çatal vermekteyiz. Günlük olarak hazırlanan irmik helvası adresinize teslim edilmektedir.

İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

irmik helvası siparişi

İletişim.:  

 0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

 0312 278 15 35

 E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No:20  Etimesgut ANKARA