Mevlüt Yemeği Organizasyonu

Mevlüt Yemeği Organizasyonu, Daha önce Ankara da kaybettiğiniz bir yakınınız için; taziyeye gelenlere yakınınız için hayır yemeği vermek istiyorsanız, Mevlüt yemekleri konusunda deneyimli bir yemek firması aramanız gerekir. Ancak zamanınız kısıtlıdır. Ve araştırma yapmaya fazla vakit harcamak istemiyorsunuz. Ayrıca Ankara da Mevlüt Yemeği Organizasyonu yapan az sayıda yemek firması vardır.

13 yıldır Ankara’da Mevlüt Yemeği organizasyonları,Yapmakta olan Doyum Yemek, Mevlüt yemekleriniz söz konusu olduğunda, size en iyi şekilde hizmet verecektir. Yemeklerimiz de; Markalı ürünler kullanmaktayız. Et menüleri ve Tavuk menüleri en iyi şekilde hazırlanarak istenilen gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekleriniz sıcak olarak ambalajlanarak tencereler ile adresinize getirilecek ve Uzman personelimiz tarafından dağıtımda yardımcı olunacaktır. Tüm Yemek organizasyonu bizim tarafımızdan yapılacaktır.

Yemek dağıtımında kullanılan tüm malzemeler firmamız tarafından temin edilecektir. yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete verilecektir.

Kullandığımız; kırmızı et; yağsız, sinirsiz yerli kesim dana etidir Tavuk eti olarak ise; ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Pilavlarımız Baldo Pirinçten yapılmakta ve  Tereyağı kullanmaktayız. Mevlüt yemekleriniz olduğunda günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Size Ankara da en uygun fiyatlara zengin menülerden oluşan Mevlüt yemekleri hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınız olduğunda Ayrıca, Pide Hizmetimiz ve Günlük İrmik Helvası İmalatımızda vardır.

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 20.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA