Sütlaç Siparişi Ankara

Sütlaç Siparişi Ankara, Ankara da ihtiyaç duyacağınız sütlaç siparişi için Hafif mide dostu ve ekonomik fiyatı ile olmazsa olmaz tatlılardan biri olan sütlaç en çok tercih edilen sütlü tatlılardan biridir.

Sütlaç, yanmamış ve fırına konulmamış klasik sütlaç ve fırına konulmuş hafif yanmış fırın sütlaç olmak üzere iki çeşittir. Her iki çeşit sütlaç tada kullanılan malzeme aynıdır. Pirinç süt ve şeker. İsteğe göre her iki sütlaç da tüketilebilmektedir.

Sütlaç Siparişi Ankara’da doğrudan günlük olarak sipariş eden firma çok az bulunmaktadır. Sütlaç daha çok günlük üretim ve çok bekletilmemiş ise lezzetli ve sağlıklı bir tatlı olmaktadır.

Sütlaç Siparişi Ankara’da DOYUM YEMEK  olarak; sipariş üzerine günlük olarak yapılmaktadır. klasik sütlaç ve Fırın Sütlaç olarak iki şekilde üretim yapılmaktadır. Düğün, Nişan, Mevlit, cenaze ve diğer  özel günlerde talep edilen Sütlaç Siparişi Doyum Yemek tarafından adet bazında  kaselerde hazırlanarak paketlenmekte ve günlük taze olarak teslim edilmektedir.

Hijyenik koşullarda üretilen Sütlaçlar ile birlikte ayrıca plastik kaşıklar verilmektedir. Toplu sütlaç taleplerinizde uygun fiyat ve lezzet garantisi ile Ankara’da sütlaç taleplerinizi karşılıyoruz.

Ankara da Sütlaç siparişi nereden alınır

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA