Tavuk Döner Ankara

Tavuk Döner Ankara, Ankara’da Düğün, Nişan, Cenaze, Mevlit ve diğer tüm etkinliklerinizde Yapacağınız  Toplu Tavuk Döner Siparişi için hizmet vermekteyiz. Lezzetli kaliteli ve hijyen koşullarda çalışan catering  firması bulmak ve Toplu tavuk döner siparişi vermek zor olabilir.  Tavuk Döner siparişi konusunda deneyimli ve 14 yıldır Ankara’da döner hizmetleri veren Doyum Yemek; uygun fiyat garantisi ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Ankara’da tavuk döner fiyatları farklılıklar göstermektedir. Toplu Tavuk Döner fiyatları kişi baş 80 TL ile 75 TL arası değişmektedir. Ankara’nın her semtine Toplu Tavuk Döner Hizmeti veren Doyum Yemek 100 kişilik Tavuk Döner Siparişi, 200  kişilik Tavuk Döner Siparişi,  500 kişilik Tavuk Döner Siparişi gibi toplu Tavuk döner siparişlerinizi karşılamaktadır.

Tavuk Döner Ankara, Toplu Tavuk döner taleplerinizi özen ile hazırlıyoruz adresinize sıcak olarak kesilmiş veya Mekanınızda keserek ve ayrıca misafirlerinize dağıtımda yardımcı oluyoruz. Günün her saatin de ( Gece Dahil 7/24 ) arayarak Tavuk Döner konusunda bilgi alabilir, yemek siparişi verebilirsiniz.

PİLAV :

Pilavlarımız; pirinç ya da bulgur pilavı olup tereyağlı olarak yapılmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Baldo Pirinç kullanmaktayız. Pilavlarımız, sade pilav, şehriyeli pilav, nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Pilavlarımızda kırık ve kalitesiz pirinçler kullanmamaktayız. Ve ayrıca yemeklerimizde;

Sıvı yağ olarak YUDUM  yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz markalı, günlük ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç bulunmaktadır.

TATLI :

Menüler ile birlikte verdiğimiz; tatlı günlük üretim Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı vermekteyiz.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ekmek :

Menüler ile birlikte verdiğimiz Emekler; ROL ekmek dediğimiz el değmeden yapılan ve ambalajlanan ekmeklerdir. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir.  

Dönerin Dağıtımı:

Sipariş ettiğiniz tavuk döner  sıcak olarak ambalajlanır. Ve belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Dönerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal , çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Tavuk Döner (100 gr) + Pilav + Ayran + Tatlı + Salata + Ekmek + tabak

Tavuk Döner Fiyatı : 75.00 TL

Tavuk Döner (100 gr ) Dürüm + Ayran  55.00 TL