Toplu Çorba Siparişi , Ankara da Düğün, Nişan, Cenaze, Mevlit, Açılışlar, Toplantılar, özel günler ve Ankara da yapılacak Tüm Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız Toplu Çorba  ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyacınızı karşılayacak uygun fiyata Çorba hizmeti vermekteyiz.

Ankara da  Toplu Çorba Siparişi  için güvenilir, lezzetli, Toplu Çorba  siparişi verebileceğiniz. Ankara’nın neresinde olursanız olun  lezzetli ve kaliteli  Çorba Siparişi hizmeti veren Doyum Yemek size bu hizmeti verecektir. 14 yıldır Ankara da Lezzetli Çorbalar yapan Doyum Çorba Talepleriniz doğrultusunda Mercimek çorba, Ezogelin çorba, Yayla çorba, Şehriye çorba Tavuk çorba ve Tüm Çorba çeşitlerini hizmetinize sunmaktadır. En kaliteli malzemeleri kullanarak  Çorbalar hazırlanmaktadır. Ankara da Hizmetinize sunulmaktadır.

Çorba Çeşitlerimiz.

1. Mercimek Çorba 

2.  Ezogelin Çorba

3. Tavuklu Çorba

4. Domates Çorba

5. Şehriye Çorba

6. Sebzeli Çorba

8. Ayran Çorba

9. Yayla Çorba

Ankara da Sipariş ettiğiniz 100 kişilik  Çorba,  200 kişilik  Çorba,  300 kişilik  Çorba,  500 kişilik  Çorba,  750 kişilik  Çorba,  1000  kişilik  Çorba Uzman aşçılarımız tarafından özen ile hazırlanır. İstediğiniz yere istediğiniz saatte sıcak olarak büyük tencereler ile ulaştırılır.

Çorbanın Dağıtımı:

Toplu Çorba Siparişi yaptığınızda, çorbalar tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. çorbalar sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Çorbanın dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan çorba, size teslim edilecektir. çorba dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.

Çorba ile birlikte, kase tabak, şeffaf  kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Çorba siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Toplu Yemek Ankara

Toplu Yemek Siparişi

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA