Toplu Sandviç Siparişi Ankara

Toplu Sandviç Siparişi Ankara’ da Toplu açılış, davet, toplantılar, etkinlikler ve tüm organizasyonlar ve Turlar için sandviç, en uygun fiyata toplu sandviç siparişlerinizi karşılıyoruz. Ayrıca öğrenci ve gezi  gruplarının  kumanya olarak yolda ve belirli mola yerlerinde yemek için sağlıklı ve lezzetli bir sandviç hizmeti veriyoruz.

 Hem Ankara içinden hem de Ankara dışından gelen gruplar için toplu sandviç temini çok önemlidir. Özellikle Ankara dışından gelen gezi gruplarının yoğun gezi programı olduğundan bu kısa süre içinde yemek firması bulunması zaman almaktadır.

Ankara’da sandviç temini için; Ankara  Sandviç Adresi Doyum Yemek olarak; Tüm gezi  gruplarının toplu sandviç  ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Ankara da temel Atma törenleri, Açılışlar, Davetler, kutlamalar ve her türlü Organizasyonlar için;  grupların;  soğuk sandviç isteklerini hijyen koşullarda hazırlıyor, paketliyor ve adrese tam zamanında teslim ediyoruz.

Doyum Yemek ayrıca Tüm sandviç çeşitlerini, günlük ve taze olarak özen ile hazırlıyoruz. En uygun fiyat garantisi ile  karşılıyoruz. Piknik yapan, ve tüm gezi grupları için ve  Ankara’da Toplu sandviç Hizmeti Vermekteyiz.

Ayrıca her türlü paket servislerimiz mevcuttur. Ankara da Sandviç fiyatları çok farklılıklar göstermektedir.  Toplu sandviç Siparişi Ankara, 14 yıldır Toplu Sandviç Hizmetleri sunan Doyum Yemek En Uygun Fiyata Sandviç Hizmeti vermektedir.

Kumanya Paketleri

Ankara Toplu Yemek 

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA