400 Kişilik İftar Yemeği

400 Kişilik İftar Yemeği siparişi için Ankara’da en uygun fiyatlara lezzetli yemek sunan işletme bulmak için; araştırma yapmak, uygun yemek şirketi bulmak önemlidir. Çünkü verilecek iftar yemeğinin Lezzetli olması, uygun fiyatlarda olması, zengin menülerden oluşması iftar zamanında getirilmesi ve dağıtılması önemli etkenlerdir. Bu istekleri karşılayan yemek şirketinin bulunması gerekir.

Ankara’ da 400 Kişilik İftar Yemeği için uygun fiyat ve kaliteli yemek hizmeti sunan yemek firmaları azdır. Bu neden ile uygun şartlarda iftar yemeği verecek firmayı bulmanız gerekmektedir. Doyum Yemek olarak toplu iftar yemekleri konusunda Ankara’da 15 yıldır hizmet vermekteyiz. İftar yemekleri konusunda uzman olan Doyum Yemek, 400 Kişilik İftar Yemeği Ankara’da en uygun menü fiyatları ile hazırlamaktadır. Toplu iftar yemekleri konusunda Ankara’da Tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

İftar Yemeklerinde Kullandığımız Malzemeler:

400 Kişilik İftar Yemeği; için tüm yemeklerimizde Kullandığımız Etler Yerli Kesim Dana Etidir. Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak pişirilmektedir. Beyaz Et olarak, Günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Pilavlarımız tereyağlı olup Baldo Pirinç kullanmaktayız. Yemeklerimizde Yudum yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimizde; Günlük ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan iftar menüleri, özen ile hazırlanarak belirttiğiniz gün ve saate iftardan hemen önce hangi semtte olursanız olun, adresinize sıcak olarak tencereler ile teslim edilecektir. 

İftar Yemeklerinin Dağıtımı:

Yemeklerin dağıtımında tecrübeli personelimiz size yardımcı olacaktır. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, plastik çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete verilecektir. İftar yemekleri için günün her saati ( 7 / 24 ) aşağıdaki telefonlardan bizi arayabilir, Toplu İftar Yemeği Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Ankara da Toplu İftar Yemeği Verdiğimiz Semtler:

 Akyurt  Toplu İftar Yemeği

Altındağ Toplu İftar Yemeği

Ayaş Toplu İftar Yemeği

Sincan Toplu İftar Yemeği

Çankaya  Cenaze Toplu İftar Yemeği

Etimesgut Cenaze Toplu İftar Yemeği

Gölbaşı Toplu İftar Yemeği

Kalecik Cenaze Toplu İftar Yemeği

Kahraman Kazan Toplu İftar Yemeği

Yenimahalle Toplu İftar Yemeği

Keçiören Toplu İftar Yemeği

Mamak  Toplu İftar Yemeği

Pursaklar Toplu İftar Yemeği

Eryaman  Toplu İftar Yemeği

Batıkent  Toplu İftar Yemeği

Ümitköy  Toplu İftar Yemeği

Bağlıca  Toplu İftar Yemeği

Referanslarımız :

Ankara da en uygun fiyatlara kaliteli toplu yemek hizmeti veren Doyum Yemek için referanslar; Yemek hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin Google’da yazdığı yorumlar sizin için referans olacaktır.

İftar Yemekleri Menü ve Fiyat Örnekleri:

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü:

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü:

Mercimek Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü:

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Mercimek Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL

Günlük İrmik Helvası

1 Kişilik Paket Fiyatı : 25.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut ANKARA