Toplu Pide Fiyatları Ankara

Toplu Pide Fiyatları Ankara, Ankara’da Tüm Organizasyonlar, Toplantılar ve diğer etkinliklerde zaman zaman Toplu pide ve lahmacun ihtiyaçları olmaktadır. Toplu Pide Fiyatları Ankara da farklılıklar göstermektedir. Çok ucuza pide fiyatları olmasına rağmen, çok yüksek fiyatlara da pide olmaktadır. Güvenilir bir işletmeden toplu pide siparişi yapmak daha akıllıca olacaktır. Çok ucuza yapılacak toplu pide siparişinden kaçınılmalıdır.

Toplu Pide Fiyatları Ankara da , daha çok Kıymalı Pide, Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı, Karışık Pide de değişiklikler görülmektedir. Toplu Pide Siparişleri 50 adet, 100 adet, 150 adet, 200 adet Toplu Pide siparişi 250 adet Toplu Pide siparişi, 300 adet Toplu Pide siparişi, 500 adet  veya daha çok miktarda olmaktadır.

Doyum Yemek olarak; Toplu Pide Siparişinizi en uygun fiyatlara Taş fırınımızda pişiriyor ve İstenilen miktarda ve istenilen çeşitte hazırlıyor uygun paketliyor ve adrese sıcak olarak teslim ediyoruz. Daha çok cenaze  ve mevlüt yemelerinde tercih edilen Pide için tüm semtlere  hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Toplu lahmacun siparişleriniz de özen ile hazırlanarak uygun fiyatlara adresinize teslim edilir. Pide ile birlikte Ayran Tatlı ve salata da vermekteyiz. talep etmeniz durumunda Pide dağıtımında yardımcı olmaktayız.

Pideler ile birlikte aşağıdaki içerikleri de veriyoruz

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI :

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Ankara Toplu Pide Fiyatları:

PİDE + AYRAN + SALATA + TATLI + TABAK ÇATAL PEÇETE ÇÖP POŞETİ

PİDE MENÜ FİYATI : 120.00 TL

Cenaze Pidesi Ankara

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

 E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok.No: 20  Etimesgut ANKARA