Ankara-Toplu-Pide-Siparisi

Cenaze Pidesi Ankara , cenaze için Toplu cenaze Pidesi, toplu cenaze pidesi siparişi, cenaze evine pide hizmeti vermekteyiz. Pide cenaze ve mevlit yemeklerinde tercih edilmektedir. Ankara’da çok sayıda pide salonu olmasına rağmen Cenaze için pide veren  kurumsal firma az bulunmamaktadır. Cenaze pidesi   olarak daha çok kıymalı pide  tercih edilmektedir. İşletmemiz Ankara da en uygun fiyatlara toplu pide hizmetleri vermektedir.

Cenaze pidesi Siparişi :

Cenaze pidesi ayrıca kuşbaşılı pide, kaşarlı pide, veya karışık pide olarak da sipariş edilmektedir. Toplu cenaze pidesi siparişi Ankara da; 50 adet cenaze pidesi , 100 adet cenaze pidesi, 150 adet cenaze pidesi , 200 adet cenaze pidesi, 300 adet cenaze pidesi, 400 adet cenaze pidesi, 500 adet cenaze pidesi veya 1000 adet cenaze pidesi siparişi veya daha çok miktarda olmaktadır.

Doyum Yemek olarak; Toplu cenaze pidesi  konusunda 14 yıldır hizmet vermekteyiz. Pide Siparişiniz özen ile hijyen koşullarda odun fırınında deneyimli pide ustalarımız tarafından  Ankara da İstenilen miktarda ve istenilen çeşitte hazırlıyor uygun paketliyor ve adresinize  sıcak olarak tam zamanında teslim ediyoruz..

Cenaze Pidesi Ankara da ayrıca Toplu cenaze lahmacunu siparişlerinizi de özen ile hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz. Ankara’da cenaze Pide Fiyatları 120 TL ile 80 TL  arasında değişmektedir. Doyum yemek olarak;   14 yıldır cenaze pidesi hizmeti vermekteyiz. Pideler odun fırınında ve en kaliteli unlar kullanılarak Günlük Dana etinden yapılmaktadır.

Pide ile birlikte ayrıca aşağıdaki içerikleri de veriyoruz.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç bulunmaktadır.

TATLI :

Menüler ile birlikte verdiğimiz; tatlı günlük üretim Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı vermekteyiz.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Pide siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, pide siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Cenaze Pidesi Menü :

Kıymalı Pide  + Ayran + Salata +Tatlı  + Tabak

Pide Menü Fiyatı : 120.00 TL

Toplu Pide Siparişi Fiyatları

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 820  Etimesgut ANKARA