Toplu Pide Siparişi Ankara, Ankara’da Tüm Organizasyonlar, Toplantılar ve diğer etkinlikler için Toplu pide  ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlara karşılıyor, hazırlanan pideleri adresinize sıcak olarak teslim ediyoruz..

Toplu Pide Siparişi Ankara, daha çok Kıymalı Pide, Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı, Karışık Pide  şeklinde olmaktadır. Toplu Pide Siparişi Ankara da 50 adet, 100 adet, 150 adet, 200 adet Toplu Pide siparişi 250 adet Toplu Pide siparişi, 300 adet Toplu Pide siparişi, 500 adet olarak yapıyoruz.

Doyum Yemek olarak; Toplu Pide Siparişini Ankara da Taş fırınımızda pişiriyor ve İstenilen miktarda ve istenilen çeşitte hazırlıyor uygun paketliyor ve adrese sıcak olarak teslim ediyoruz. Daha çok cenaze yemeği olarak tercih edilen Toplu Pide konusunda Ankara da tüm semtlere Toplu Pide hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca Toplu lahmacun siparişleriniz de özen ile hazırlanarak adresinize teslim edilir. Pide ile birlikte Ayran Tatlı ve salata da vermekteyiz. talep etmeniz durumunda Pide dağıtımında yardımcı olmaktayız.

Pideler ile birlikte aşağıdaki içerikleri de veriyoruz

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI :

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

PİDE MENÜ :

PİDE + AYRAN + SALATA + TATLI ( TABAK ÇATAL PEÇETE ÇÖP POŞETİ )

PİDE MENÜ FİYATI : 120.00 TL

Cenaze Pidesi Ankara

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10  Etimesgut ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir