Pide Ankara

Pide Ankara, Ankara’da Yapacağınız Düğün, Nişan, Cenaze, Mevlit için toplu pide taleplerinizi  karşılıyoruz. Ankara’da yapılacak Tüm Yemek Organizasyonlar, Toplantılar ve diğer etkinliklerde Toplu pide ve  ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlara yapıyoruz. Toplu pide siparişi daha çok Kıymalı Pide, Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı, Karışık Pide  şeklinde olmaktadır.

Toplu Pide Siparişi:

Pide Ankara, Toplu Pide Siparişi Ankara da 50 adet pide, 100 adet pide, 150 adet pide, 200 adet pide , 250 adet pide , 300 adet pide , 500 adet, 1000 adet, Toplu Pide siparişi veya daha çok miktarda olmaktadır.

 Doyum Yemek olarak; Toplu Pide Siparişini Kıymalı Pide, Kaşarlı Pide, Kuşbaşılı, Karışık Pide  şeklinde Ankara da özel Taş fırınımızda hazırlıyoruz. İstediğiniz miktarda ve istenilen çeşitte hazırlıyor uygun şekilde paketliyor ve adresinize sıcak olarak teslim ediyoruz.

Cenaze ve Mevlüt İçin Toplu Pide:

Ankara’da daha çok cenaze yemeği olarak tercih edilen Pide tüm semtlere uygun fiyata Toplu Pide hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Toplu lahmacun siparişleriniz özen ile hazırlanarak adresinize teslim edilir. Tüm pide ihtiyaçlarınızda bizi arayın size en uygun fiyata toplu pide hizmeti verelim. Pideler bir kişinin rahatlıkla doyacağı büyüklüktedir.

Kıymalı + Pide +  Salata + Tatlı + Ayran + Tabak

Menü Fiyat : 120.00 TL

Cenaze için Pide Fiyatları

Cenaze yemek fiyatları

İletişim.:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35

info@doyumyemek.com

www.doyumyemek.com

İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA