Ankara İnşaatlara Tabldot
Ankara İnşaatlara Tabldot, yemeği ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmiştir.  İnşaatlar için  tabldot yemek hem hesaplı hem de pratik bir yemek şeklidir. Tabldot yemek sektörü oldukça yaygın bir haldedir. Ankara da  tabldot yemek firmaları günlük yaklaşık  100 bin tabldot yemek hizmeti vermektedir.
Tabldot yemek  genelde 4 çeşit Tabldot yemeği verilmektedir. Bu yemekler; genel olarak; 1. Ana Yemek 2. Pilav 3. Çorba 4. Yardımcı Yemek şeklinde olmaktadır. Ankara Tabldot Yemek sektöründe; Ankara İnşaatlara Tabldot hizmetinde Doyum Yemek Uygun Fiyat Politikası ve Müşteri odaklı yemek menüleri ile  Ankara da çok tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.
Doyum yemek olarak; güler yüzlü hizmet, Hızlı yemek servisi, Kalite ve hijyen konusunda taviz vermeden çalışmalarına devam etmekte ve Tabldot yemek sektöründe tercih edilmektedir. Doyum Yemek olarak Tabldot fiyatımız Öğün Başı Personel adedine göre 45.00  TL. ile  ile 35.00 TL arasında değişmektedir.
İki gün Et Yemeği ( Çoban kavurma, Tavuk Et sote )
İki gün sebze yemeği ( T.Fasulye Dolma Türlü )
bir gün bakliyat, ( K.fasulye,nohut, bezelye )
bir gün pide ,( Kıymalı Karışık,Kuşbaşılı Pide )
Ana Yemek + Çorba + Pilav +Yardımcı Yemek
Olmak üzere Her öğün 4 Çeşit Yemek vermekteyiz.
Ankara İş yerlerine Tabldot
Ankara Toplu Yemek

Menü ve Fiyat Örnekleri:

 Et Menü:

Pirinç Pilavı, Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 85.00 TL

Tavuk Menü:

Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 75.00 TL

Pide Menü:

Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti ) 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 75.00 TL

Bakliyat Menü:

Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Kaşık, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 75.00 TL

Tavuk Döner Menü:

Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek ( 5 Gözlü Köpük Tabak, Çatal, Kürdan, Peçete, Tuz, Çöp poşeti )

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 75.00 TL

Günlük İrmik Helvası 1 Kişilik Paket Fiyatı : 20.00 TL  ( 200 Gr. Şeffaf Kapaklı Kutularda, yanında kaşık verilmektedir. )

İLETİŞİM:  

0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

0312 278 15 35  ( 7/24 Günün Her Saati )

E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sok. No: 20  Etimesgut ANKARA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir