Cenaze Yemeği Yapan Firmalar

Cenaze Yemeği Yapan Firmalar, Ankara da cenaze Yemeklerine ihtiyacınız varsa, bu konuda  hizmet veren az sayıda işletme mevcuttur. Cenaze yemekleri konusunda uzun yıllar hizmet veren İşletmemizde, uygun fiyata Cenaze Yemeği Yapılır. 

15 yıldır cenaze yemekleri  hizmeti vermekte ve  en uygun fiyata Cenaze Yemeği hizmeti sunmaktayız. İşletmemize cenaze yemekleri siparişi verdiğinizde Yemekleriniz uzman aşçılarımız tarafından cenaze Yemeği  Hijyen koşullarda markalı ürünler kullanılarak yapılacaktır.Yemeklerimizde Yudum Yağ, Akfa Salça kaliteli bakliyatlar, Baldo Pirinç, Beyaz Et  olarak Er piliç kullanmaktayız. Yemek Menülerimizde: Kavurma Pilav Salata Tatlı Ayran Ekmek Bulunmaktadır.  Yemeklerimizi güven ile tercih edebilirsiniz. 

KAVURMA :

Et kavurma; yemeklerimizde kullandığımız Etler Yerli Kesim Kırmızı Dana Etidir. Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak hazırlanmaktadır. Et kavurma yemeğimiz; kuşbaşı şeklinde doğranmış etler, kısık ateşte yaklaşık 4 saat kendi suyu ile kavrulmakta ve yaşlı insanların rahatlıkla yiyebileceği yumuşaklıkta olmaktadır. Kavurma menümüzde kullandığımız et, standart bir insanın tüketeceği miktardadır.

Tavuk Kavurma; Beyaz Et olarak, günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından almaktayız. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti kullanmamaktayız. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmakta ve kavrulmaktadır.

PİLAV :

Pilavlarımız; pirinç ya da bulgur pilavı olup tereyağlı olarak yapılmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Baldo Pirinç kullanmaktayız. Pilavlarımız, sade pilav, şehriyeli pilav, nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Pilavlarımızda kırık ve kalitesiz pirinçler kullanmamaktayız. Tüm yemeklerimizi markalı,  ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanmaktayız.

SALATA :

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç bulunmaktadır.

TATLI :

Menüler ile birlikte verdiğimiz; tatlı günlük üretim Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı vermekteyiz.

AYRAN :

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik  ayran vermekteyiz. Ayranlar 20’ lik koliler halinde teslim edilmektedir.

Ekmek :

Menüler ile birlikte verdiğimiz Emekler; ROL ekmek dediğimiz el değmeden yapılan ve ambalajlanan ekmeklerdir. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. 

Yemeklerinin Dağıtımı:

Cenaze Yemeği Yapan Firmalar için sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Yemekler belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.

Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Cenaze Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Ankara Cenaze Yemekleri Hizmeti Veren İşletmeler:

www.doyumyemek.com

Ankara da tüm yemek organizasyonları yapan bir işletme

 www.ankarayemekhizmetleri.com

Toplu yemek ve tüm yemek organizasyonları yapan bir işletme 

 www.ankaradugunyemekleri.com

Düğün yemekleri ve düğün yemek organizasyonları konusunda uzman bir işletme 

 www.cenazeyemekleri.com

Ankara da Cenaze yemekleri ve cenaze  yemek organizasyonları konusunda uzman bir işletme 

www.ankarairmikhelvasi.com

Ankara da toplu İrmik helvası hizmetleri veren deneyimli bir işletme, cenaze ve irmik helvası için irmik helvası üretmektedir. 

www.ankaratopluyemek.com

Ankara da tüm yemek organizasyonları ve cenaze mevlit, düğün, nişan yemekleri hizmeti veren bir işletme 

www.ankaramevlityemekleri.com

Ankara da mevlit yemekleri hizmetleri veren deneyimli bir işletme, ayrıca  irmik helvası da  üretmektedir. 

www.topluiftaryemegi.com 

Ankara da toplu iftar yemekleri hizmetleri veren deneyimli bir işletme, 

www.ankaratoplupide.com

Ankara da toplu pide hizmetleri veren deneyimli bir işletme, 

İletişim.:

Cep: 0533 427 69 03 ( 7/24 Günün Her Saati )

Sabit: 0312 298 48 11 ( 08-17:30  saatleri arası )

 E-mail: info@doyumyemek.com

Web: www.doyumyemek.com

Adres: İstasyon Mah. Sınır Sol. No: 20 Etimesgut ANKARA